13 Czerwiec 2024

Jak wybrać odpowiednią myjnię fryzjerską do salonu?

img

Meble barberskie

Jak wybrać odpowiednią myjnię fryzjerską do salonu?

Myjka fryzjerska nigdy nie powinna zostać pominięta w salonie. Przy wyborze myjki do salonu należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Choć w naturalny sposób zwraca się uwagę na wystrój salonu, najpierw omówmy jego parametry.

Wybór myjni fryzjerskiej nie jest łatwy. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się wielkością, jakością wykonania i designem. Dobrym pomysłem jest, abyś szybko określił najważniejsze aspekty dostępnych modeli.

Rodzaje myjek fryzjerskich

Zacznijmy od podstaw, czyli od rodzaju i modelu myjki fryzjerskiej. Istnieją dwa rodzaje myjek barberskich: przenośne myjki barberskie lub zintegrowane myjki barberskie. Który model powinieneś wybrać?

O tym, jak dużo miejsca masz w swoim salonie fryzjerskim, zadecyduje to, że. Myjnie zintegrowane (kompaktowe myjnie fryzjerskie) zajmują dużo miejsca i są na stałe umieszczone w konkretnym punkcie salonu. Nie można ich przenosić. Są wygodniejsze od myjni przenośnych i wyglądają bardziej elegancko. Myjnia fryzjerska zintegrowana ma wbudowane krzesło. Można do niej dodać wiele innych udogodnień. Może być również zaprojektowana z unikalnym designem, który może dodać charakteru Twojemu wnętrzu.

Ważne jest, aby zastanowić się, gdzie umieścisz zintegrowaną myjnię

Salon fryzjerski zazwyczaj będzie miał wydzielone miejsce do mycia włosów, które zazwyczaj jest nieco z boku. Jest to praktyczne rozwiązanie.

Przenośna myjnia fryzjerska to idealne rozwiązanie dla małych salonów fryzjerskich. Myjka ta nie jest wyposażona w zintegrowane siedzisko. Zamiast tego można ją przymocować do krzesła lub fotela fryzjerskiego. Większość modeli tego typu posiada misę, którą można przesuwać, dzięki czemu można ją dostosować do wysokości wymaganej przez klienta.

Przenośna myjka fryzjerska jest tańsza od tej, która jest w zestawie z fotelem. Zajmuje mniej miejsca. Nie jest tak wygodna jak myjnia z krzesłem. Utrzymanie stanowiska w czystości i porządku może być trudne.

Przenośna myjka fryzjerska to idealne rozwiązanie dla małych salonów fryzjerskich. Myjka ta nie jest wyposażona w zintegrowane siedzisko. Zamiast tego można ją przymocować do krzesła lub fotela fryzjerskiego. Większość modeli tego typu posiada misę, którą można przesuwać, dzięki czemu można ją dostosować do wzrostu klienta.

Przenośna myjka fryzjerska jest tańsza od tej, która jest w zestawie z fotelem. Zajmuje ona mniej miejsca. Nie jest tak wygodna jak myjnia z krzesłem. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku może być trudne.

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz