22 Luty 2024

Profesjonalne suszarki do włosów - ranking

Suszarka do włosów to świetny prezent. Używamy jej niemal każdego dnia. Jaką suszarkę do włosów wybrać? Aby ułatwić Ci zakupy, przygotowaliśmy ranking najlepszych profesjonalnych suszarek do włosów.

 

Każdy wie, jak działa suszarka do włosów. Jej głównym zadaniem jest suszenie włosów. Jednak technologia poszła do przodu, nawet jeśli chodzi o sprzęt fryzjerski. Dziś od suszarek do włosów oczekujemy więcej. Musi ona po pierwsze szybko suszyć włosy. Musi być również bezpieczna. Droższe modele posiadają funkcję kondycjonowania, dzięki której włosy mogą być zdrowsze i bardziej błyszczące.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie suszarki do włosów?

 

Gdy przychodzi do wyboru suszarki do włosów, liczy się kilka czynników. Pierwszym parametrem jest moc. Im większa siła nadmuchu, tym szybsze suszenie. W dzisiejszych czasach liczy się każda sekunda. Czas zaoszczędzony na suszeniu włosów możesz wykorzystać na wykonanie manicure hybrydowego.

 

Parametry suszarki do włosów:

  • - Konieczne jest jonizacja. Jonizacja sprawia, że łuski włosów są zamknięte. Włosy nie tracą wilgoci. Pasma wyglądają też na gładkie i błyszczące.
  • - Temperatura i przepływ powietrza w profesjonalnej suszarce do włosów muszą być regulowane. Możesz dostosować parametry suszenia do rodzaju włosów.
  • - Czy dany model posiada dodatkowe przystawki, takie jak koncentratory czy dyfuzory? Koncentrator może przyspieszyć suszenie, a także ułatwić stylizację (wiązka powietrza ulega skumulowaniu). Dyfuzor jest niezbędny w przypadku włosów kręconych.
  • - Koniecznie sprawdź długość przewodu. Z dłuższym przewodem możesz się swobodniej poruszać.
  • - Zwróć uwagę na wzór na końcu, zwłaszcza jeśli jest to prezent. Nowoczesne suszarki do włosów występują w różnych kolorach.

 

Ranking profesjonalnych suszarek do włosów

 

Stworzyliśmy listę jednych z najlepszych suszarek do włosów - na prezent i do innych celów. W naszym rankingu znalazły się zarówno drogie, jak i tańsze urządzenia. Wszystkie modele zawierają jonizację oraz regulację temperatury, mocy nadmuchu i temperatury.

1
ranking-photo
Gamma Piu Xcell Red limited edition

Gamma+ Xcell to lekkie urządzenie wyposażone w cyfrowy silnik i technologie jonowe. Jest ciche i łatwe w użyciu dzięki zoptymalizowanej częstotliwości dźwięku. Idealnie wyważone dla Twojego komfortu i wygody. Interfejs sterujący Led ułatwia obsługę urządzenia. Pokazuje każde z 12 ustawień ciepła i prędkości. Gamma+ Xcell Dryer, zasysa powietrze w 360deg. Zapewnia to lepszą filtrację, oraz większy przepływ powietrza. Posiada również wyprofilowaną rączkę, która zapewni prawidłowe ułożenie ramion, pleców i rąk podczas korzystania z narzędzia. Wpłynie to pozytywnie na Twój układ mięśniowo-szkieletowy, co przełoży się na poprawę zdrowia i formy.

 

1 699,00 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Valera Suszarka Power4ever IONIC 2400W

Suszarka Valera Suszarka Power4ever IONIC 2400W to urządzenie nowej generacji, które jest niezwykle trwałe. Jej wyjątkowość polega na tym, że szczotka węglowa stosowana w konwencjonalnych silnikach została zastąpiona magnesami neodynamicznymi. Takie rozwiązanie wydłuża żywotność silnika do 10 000 godzin. Jest to nawet 5 razy dłużej niż w przypadku konwencjonalnych silników BLCD. Suszarka jest również lżejsza, wydajniejsza i bardziej przyjazna środowisku. Czas suszenia włosów został skrócony o 50%. Urządzenie wyposażone jest w technologię Smart Airflow, która opiera się na inteligentnym przepływie powietrza. Optymalizuje ona i kompresuje wewnętrzne ścieżki powietrza, aby wyeliminować niepożądane tarcie. Zapewnia to maksymalną wydajność przy minimalnym poziomie hałasu.

 

799,00 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
JRL Forte Pro Suszarka 2020H

JRL Forte Pro to lekka suszarka do włosów z mocnym silnikiem, która waży zaledwie 320 gramów. Suszarka jest wydajna, mimo stosunkowo cichej pracy. Oferuje również dużą prędkość wyrzucanego powietrza. Suszarka wyposażona jest w zaawansowany jonizator, który skraca czas suszenia, redukuje elektryzowanie się i puszenie włosów oraz zwiększa ich nawilżenie, jednocześnie zmniejszając podatność włosów na uszkodzenia termiczne. Funkcja samoczyszczenia uruchamia silnik do tyłu, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Filtr można łatwo wyjąć i wyczyścić. Zaleca się, aby robić to co najmniej dwa razy w tygodniu. Lampka LED JRL pokazuje stan suszarki i ostrzega nas o konieczności regularnego czyszczenia.

789,00 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
BaByliss suszarka BAB8000IE STEELFX

Ta profesjonalna suszarka do włosów jest niezwykle trwała, niezawodna. Będzie Ci służyć przez długi czas w Twoim salonie barberskim. Wyposażona jest w cyfrowy silnik, który został zaprojektowany przez Ferrari. Jego żywotność może być nawet dziesięciokrotnie dłuższa niż tradycyjnych modeli. Ergonomiczny kształt i rewelacyjna waga urządzenia sprawiają, że jest ono łatwe w obsłudze i nie obciąża dłoni podczas pracy. Efekt szybkiego suszenia uzyskasz dzięki prędkości 19000 obrotów na minutę i dużej prędkości powietrza. Mocny jonizator ułatwia suszenie i stylizację. Funkcja ta zmniejsza napięcie na powierzchni włosów, nadając im jedwabiste, lśniące i zdrowe wykończenie. Suszarka posiada 2 ustawienia prędkości, 3 ustawienia temperatury, a także ustawienie chłodnego nadmuchu, co zapewnia długotrwały efekt. Trwała metalowa obudowa pozostaje chłodna podczas użytkowania.

599,00 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Gamma Piu Relax Silent

Gamma Piu Relax Silent to lekka, cicha suszarka do włosów o mocy 1900W. Ta nowa technologia wyznacza standardy dla profesjonalnych suszarek do włosów.
Technologia Relax Silent firmy Gamma Piu Research sprawia, że profesjonalne suszarki do włosów są mocniejsze i bardziej wydajne bez utraty wydajności. Specjalny turbo-wentylator i wydajny aerodynamiczny przepływ powietrza redukują hałas do zaledwie 64 dB.

549,00 zł

Kup teraz
6
ranking-photo
Valera Nano 9600 Ionic

Valera Nano 9600 Ionic to kompaktowa suszarka o mocy 2100W. Urządzenie jest niezwykle wydajne mimo niewielkich rozmiarów i lekkiej wagi. Posiada jonizator, który zapobiega elektryzowaniu się ładunków elektrycznych i neutralizuje je. Urządzenie to pozytywnie wpływa na kondycję i wygląd włosów. Suszarka posiada regulację temperatury i przepływu powietrza. System RotoCord oraz obrotowy kabel SuperFlex z RotoCord zapobiegają plątaniu się włosów, zwiększając jednocześnie komfort użytkowania. Suszarka posiada również przycisk zimnego powietrza oraz silnik AC Performance.

449,00 zł

Kup teraz
7
ranking-photo
BaByliss PRO VENEZIANO

Suszarka wyposażona jest w powłokę ceramiczną, która pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła, co przekłada się na doskonałe efekty suszenia. Włosy nie są niszczone przez ciągłe zmiany temperatury. Wyposażona jest w ultranowoczesny jonizator ujemny, który wytwarza dużą liczbę jonów - do 50 milionów na cm3. Włosy zjonizowane dodatnio zwiększają swój ładunek podczas suszenia, powodując gromadzenie się ładunków elektrostatycznych. Otwierają się również łuski. Jony ujemne generowane przez suszarkę neutralizują ładunki dodatnie i usuwają elektryczność statyczną z włosów. Włosy stają się miękkie, błyszczące i podatne na układanie po zamknięciu łusek. Udowodniono, że technologia jonowa zwiększa skuteczność produktów do pielęgnacji włosów.

399,00 zł

Kup teraz
8
ranking-photo
Valera Silent Jet 8500 Ionic RC

Valera Silent Jet 8500 Ionic RC to suszarka z dyfuzorem o mocy 2000W. Przepływ powietrza jest zoptymalizowany dzięki nowoczesnej konstrukcji SMART AIR Flow. Zwiększony został przepływ powietrza w suszarce, a także jej prędkość. Zmniejsza się również poziom hałasu. Dużym atutem są również silniki AC, które zapewniają mocny nadmuch. Pozwalają również na duży przepływ powietrza przez urządzenie. Ten typ silnika ma minimalną żywotność 2000 godzin. Nowoczesna technologia pozwala na skrócenie czasu suszenia nawet o 35%.

375,00 zł

Kup teraz
9
ranking-photo
Valera Light 5400 IONIC red

VALERA 5400 Black Ionic 2000W to profesjonalna suszarka ze składanym uchwytem w kolorze czerwonym. Suszarka jest antystatyczna, antybakteryjna i ochronna dzięki generatorowi jonów ujemnych. Sprzęt wyposażony jest w mocny silnik DC Pro Motor, który ma moc 2000W. Dodano również przycisk zimnego powietrza oraz trzymetrowy przewód, który nie ogranicza ruchów.

289,00 zł

Kup teraz

Suszarki do włosów z jonizacją dla zdrowych włosów

 

Zdecydowanie zalecamy wybór suszarki do włosów z jonizacją. Suszarki do włosów są coraz częściej wyposażone w generatory jonów ujemnych, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Jony dodatnie mogą powodować, że włosy stają się szorstkie i puszą się. Jonizacja ujemna neutralizuje szkodliwe ładunki elektryczne, dzięki czemu włosy pozostają zamknięte. Suszarka do włosów z jonizacją sprawi, że po wysuszeniu włosy będą gładkie i pozbawione puszenia. Dzięki jonizacji włosy będą również bardziej błyszczące.

 

Suszarki do włosów - Ranking profesjonalnych modeli

 

Tak wygląda ostateczny ranking polecanych suszarek do włosów. Która suszarka do włosów będzie dla Ciebie najlepsza? Najlepsza suszarka do włosów wysuszy Twoje włosy szybko, bezpiecznie i z przyjemnymi doznaniami. Dobrej jakości suszarka do włosów zapobiegnie elektryzowaniu się włosów, szybko je wysuszy, będzie miała regulację temperatury i prędkości, opcje zimnego nadmuchu, a także silnik o długiej żywotności. Pamiętaj, aby przed sięgnięciem po suszarkę zadbać o swoje włosy. Używaj produktu chroniącego przed wysoką temperaturą oraz odżywki.

 

Profesjonalne suszarki do włosów - chronią fryzurę podczas stylizacji

 

Najlepsze suszarki do włosów to takie, które nie niszczą włosów i chronią je przed uszkodzeniami spowodowanymi nadmierną temperaturą i przesuszeniem. Mają też funkcję szybkiego suszenia i pozwalają na łatwe układanie włosów. Nie musisz się martwić, jeśli użyjesz sprayu termoochronnego i ustawisz odpowiednią temperaturę suszenia. Warto dokładnie zastanowić się, jakiej suszarki do włosów potrzebujesz, aby zapewnić sobie skuteczne suszenie włosów. Wiadomo, że suszarka suszy włosy, ale jest też niezbędna do układania krótkich włosów i grubszych, dłuższych. Pamiętaj, aby nadmuchiwać zimne powietrze na zamknięte łuski włosów, aby uzyskać lśniące włosy. Dzięki temu włosy będą również nawilżone. Zimny nadmuch pomaga przywrócić włosom optymalną temperaturę, a także utrwala fryzurę. Wybierz model, który posiada dyfuzor, aby ułatwić proces kręcenia, jeśli masz kręcone zamki. Ważne jest, aby zniszczone włosy suszyć równomiernie, stosując chłodny nadmuch, a także termoochronę. Zapobiegnie to dalszym uszkodzeniom i pozwoli włosom zachować ich naturalne nawilżenie. Parametry suszenia dobieraj w zależności od rodzaju włosów i swoich potrzeb. Suszarki do włosów nie są szkodliwe, o ile używasz ich w odpowiedni sposób i dbasz o swoje włosy.

 

Nie warto suszyć włosów w najwyższej temperaturze, zwłaszcza jeśli są delikatne. Co jeszcze może przyspieszyć suszenie? Dysza do szybkiego suszenia to konieczność. Dobre suszarki mają też regulowaną prędkość suszenia, co pozwala na szybkie wysuszenie włosów bez ich uszkodzenia.