22 Luty 2024

Jakie lokówki do włosów warto wziąć pod uwagę?

img

Poradnik

Jakie lokówki do włosów warto wziąć pod uwagę?

Lokówka do włosów to podstawowe narzędzie, które powinien posiadać każdy salon fryzjerski. Lokówka sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały pięknie i idealnie. Profesjonalne lokówki do włosów to dobry wybór, dzięki któremu Twoja fryzura będzie idealna.

Najczęściej są one używane przez profesjonalistów, ale mogą być również używane do użytku domowego. Ich obsługa będzie jednak wymagała umiejętności i wiedzy. Jakie modele są warte Twojej uwagi? W tym artykule zwrócimy uwagę na najbardziej fascynujące modele!

Gamma Piu Iron Bubble Rainbow- Dla regularnych perfekcyjnych loków

Czasami profesjonalne lokówki mają unikalny design i funkcjonalność. Gamma Piu Iron Bubble Rainbow jest jednym z przykładów.

Końcówka grzewcza tego modelu wygląda jak mieszanka umieszczonych obok siebie bąbelków i kulek. Lokówka może tworzyć bardzo ciekawe loki. Wystarczy, że zawiniesz pasma w szczeliny między bąbelkami i odczekasz kilka sekund, by móc zacząć kręcić. W ten sposób uzyskasz piękne loki!

Model ten dostępny jest w dwóch różnych średnicach - 25 mm i 33 mm. Możesz dopasować grubość do swoich potrzeb i preferencji. Lokówka posiada antystatyczne wykończenie, końcówkę zapobiegającą oparzeniom oraz obrotowy przewód.

Lokówka Gamma Piu Iron Bubble Rainbow pozwala na stworzenie idealnie prostych loków w dwóch grubościach.

Gamma Piu Iron Clip XL Rainbow - Klasyka wśród narzędzi do stylizacji.

Gamma Piu produkuje również klasyczne, profesjonalne lokówki do włosów. Model Iron Clip XL Rainbow, który posiada klips przytrzymujący pasma włosów, to urządzenie, z którego każdy powinien móc skorzystać. Dzięki niemu włosy uzyskają regularny, piękny skręt, który doda objętości stylizacji.

Oryginalna, tęczowa końcówka lokówki pokryta jest powłoką antystatyczną. Włosy nie będą się elektryzować i puszyć. Temperaturę grzania urządzenia można regulować w zakresie od 120 do 220 stopni. Można również sterować wyświetlaczem. Lokówka szybko się nagrzewa i posiada specjalne nakładki, które zapobiegają ewentualnym poparzeniom podczas stylizacji. Idealnie nadaje się do użytku domowego i salonowego.

Lokówka Gamma Piu Iron Clip XL Rainbow posiada regulację temperatury. Po dobraniu odpowiedniej wartości do rodzaju włosów, zadba o utrzymanie zdrowych pasm.

Gamma Piu Korner XL Rainbow - objętość u nasady

Gamma Piu Korner XL Rainbow to kolejny polecany model. Wyróżnia go oryginalny stożkowy kształt. Jego średnica u góry wynosi 16 mm, a głębokość u dołu 32 mm. Ta profesjonalna lokówka pozwala na stworzenie romantycznego skrętu i dużo większej objętości u nasady. Na końcach natomiast można zamienić w lekką falę, która daje niesamowity efekt.

Dla osób, które nie zajmują się stylizacją włosów na co dzień, ten model może być jednak na początku trudny w użyciu. Należy prawidłowo nawijać włosy . Aby utrzymać kosmyki na miejscu, potrzebna jest specjalna rękawica odporna na wysoką temperaturę. Warto, bo fryzury, które można uzyskać dzięki temu modelowi są niesamowite.

Piu Korner XL Rainbow posiada te same cechy co pozostałe modele: powłokę antystatyczną i regulowaną temperaturę. W zestawie znajduje się również obrotowy kabel.

Lokówka Piu Korner XL rain bow jest idealna do tworzenia romantycznych loków lub fryzur uniesionych od nasady.

Gamma Piu Ondadiva Rainbow: Loki w fale w jednym

Co powiesz na profesjonalne lokówki do włosów, które są 2 w 1? Gamma Piu Ondadiva Rainbow to idealny model, jeśli chodzi o wielofunkcyjne rozwiązania. Urządzenie to dzięki swojej unikalnej budowie idealnie nadaje się do tworzenia fal i loków. Do tworzenia skrętu najlepsza jest lokówka zamknięta. Lokówka o dużej średnicy zapewni perfekcyjną stylizację. Możesz również użyć urządzenia w wersji otwartej do tworzenia fal.

Trzeba przyznać, że to rozwiązanie jest zarówno innowacyjne, jak i funkcjonalne. Urządzenie posiada również antystatyczną warstwę ceramiczną z turmalinem, funkcję jonizacji oraz regulację temperatury. Posiada również obrotowy kabel oraz nienagrzewający się uchwyt.

Gamma Piu Ondadiva Rainbow łączy lokówkę z falownicą w jednym urządzeniu.

Gamma Piu Rosebud - prostownica z funkcją lokówki

Pozostaje nam jeszcze jedna ciekawa propozycja. Będzie to ponownie model firmy Gamma Piu, która produkuje między innymi profesjonalne lokówki. Model Rosebud to tym razem urządzenie, które łączy w sobie zarówno prostownicę, jak i lokówkę. Wygląda ono niemal identycznie jak pierwowzór. Za pomocą urządzenia możesz stworzyć piękne, miękkie loki dzięki specjalnej obudowie z charakterystycznymi wypustkami. Możesz użyć tych samych ruchów, które wykonujesz podczas kręcenia włosów za pomocą prostownicy. Wypustki wzmacniają i podkreślają cały efekt.

Główną zaletą tej prostownicy/kręciołka są ceramiczne płytki, które są pokryte diamentem. Zamykają one wilgoć wewnątrz włosów, dzięki czemu są one lśniące, gładkie i piękne. Urządzenie możesz nagrzać do czterech różnych temperatur, aby utrzymać kondycję włosów.

Gamma Piu Rosebud łączy w sobie lokówkę i prostownicę. Za pomocą jednego urządzenia możesz stworzyć aż dwie różne fryzury.

Profesjonalne lokówki, jak widać, występują w wielu wersjach. Przed ich zakupem powinnaś zdecydować, jaki efekt najbardziej Cię pasjonuje.

O autorze

Komentarze

Zostaw komentarz